Ніж червоний Victorinox Swiss Army Huntsman 1.3713

- В наявності 1 од.
- Код: 204049
2 448 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж має набір з 15 функцій: велике лезо, мале лезо, штопор, шило, кернер, багатофункціональний гачок, ніж для відкривання консервів, з малою викруткою, комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок з: плоскою викруткою, інструментом для зняття ізоляції, кільце для підвісу, пінцет, зубочистка ножиці пила по дереву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Особливості | матеріал: нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 20 x 100 мм |
| Розміри | 91x27x21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴

