Ніж червоний Victorinox Swiss Army Camper 1.3613

Ніж має набір з 13 функцій: велике лезо, мале лезо, штопор, шило, кернер, ніж для відкривання консервів, з малою викруткою, комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок з: плоскою викруткою, інструментом для зняття ізоляції, кільце для підвісу, пінцет, зубочистка пила по дереву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Висота | 17.5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Особливості | матеріал: нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 20 x 100 мм |
| Розміри | 91 х 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 892 ₴

