Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H10 80Lm 12000/6500K

влевовправо
- В наявності 8 од.
- Код: 204037
252 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Світловий потік: 80 лм,
● Колірна температура світла: 12000K /6500K ,
● Тип акумулятора: Li-ion 500 mAh вбудований,
● Час заряду: 1.5г,
● IP: X3,
● 68 х 47 х 45 мм,
● 69г
● Колірна температура світла: 12000K /6500K ,
● Тип акумулятора: Li-ion 500 mAh вбудований,
● Час заряду: 1.5г,
● IP: X3,
● 68 х 47 х 45 мм,
● 69г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 500 мА·год |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 69 |
| Висота | 47 мм |
| Додаткові характеристики | 12000K /6500K |
| Клас захисту | IPX3 |
| Режими роботи | Максимум, FLOOD, максимум+FLOOD, червоний, червоне+синє мерехтіння |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 40 x 190 мм |
| Розміри, мм | 68х47х45 |
| Час роботи від батареї, г | 1.5 |
| Ширина | 68 мм |
| Яскравість, люмен | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴






