Ліхтар багатофункціональний з функцією Powerbank (10 000 мА•г) Fenix CL28R

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 204035
5 088 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар Fenix CL28R – це функціональна модель 2 в 1, яка здатна не тільки генерувати промінь яскравістю до 2000 люмен, але й виконувати функції переносного Power Bank для заряджання дрібної портативної техніки. Пристрій може використовуватися в освітленні вулиці або виробничого приміщення і має завидну автономність, яка досягає 45 днів безперервної роботи на одному заряді акумулятора (10 люмен, до 8 годин на день). Модель пропонує покрокове регулювання яскравості та температури світла – від 2700К до 6500К. Тепле світло використовується для м'якого освітлення ближніх дистанцій, а промінь холодного відтінку прорізає темряву на відстані до 58 метрів, гарантуючи якісне підсвічування дрібних предметів. Світлодіод червоного відтінку розширює можливості ліхтаря – кольоровий промінь не приваблює нічних комах, не збиває нічний зір, заспокійливо впливає на нервову систему і може служити нічником. Fenix CL28R запрограмований на 5 режимів роботи: 3 стандартні режими білого кольору для освітлення великого простору та 2 спеціальні режими червоного відтінку. Ширина променя становить 160°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 10000 мА•год |
| Вага брутто | 480 |
| Вага, г | 376 |
| Висота | 97 мм |
| Дистанція, м | 4 -58 |
| Додаткові характеристики | USB Type-C, гніздо для кріплення на штатив, кольорова індикація рівня елемента живлення |
| Клас захисту | IP66 |
| Режими роботи | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 50 x 180 мм |
| Розміри, мм | 100 х 97 х 41 |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ударотривкість | 1.5 метри |
| Час роботи від батареї, г | 9 -360 |
| Ширина | 100 мм |
| Яскравість, люмен | 10 -2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 088 ₴







