Лiхтар LED EMOS P3541 380лм Li-Pol 1200 мА•г

влевовправо
● Водонепроникність: (IP43),
● Час роботи: 3–12 годин,
● Кут світлового променя: 60°/140°,
● Тип акумулятора: 1 ємністю 200 мА·год/3,7 В,
● Тип живлення: USB-C,
● Спеціальні функції: ручне перемикання, швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● Час заряджання: 2,5 години,
● Розміри: 300 × 3,2 × 20 мм,
● Вага: 73 г
● Час роботи: 3–12 годин,
● Кут світлового променя: 60°/140°,
● Тип акумулятора: 1 ємністю 200 мА·год/3,7 В,
● Тип живлення: USB-C,
● Спеціальні функції: ручне перемикання, швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● Час заряджання: 2,5 години,
● Розміри: 300 × 3,2 × 20 мм,
● Вага: 73 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-pol 1200 мА•г/3.7В |
| Вага брутто | 120 |
| Вага, г | 73 |
| Висота | 3.2 мм |
| Дистанція, м | 30 |
| Додаткові характеристики | ручне перемикання, швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора |
| Клас захисту | IP43 |
| Режими роботи | COB LED 100 %, COB LED 50 %, LED 100 %, LED 50 % |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 150 x 145 мм |
| Розміри, мм | 300 × 3.2 × 20 |
| Час роботи від батареї, г | 3-12 |
| Ширина | 300 мм |
| Яскравість, люмен | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴








