Лiхтар LED EMOS P3121 1200Lm Li-Ion 2200 мА•г

влевовправо
● Тип акумулятора: 2200 мА·год/3,7 В,
● Водонепроникність: (IP43),
● Час роботи: 4–22 годин,
● Час заряджання: 4.5 годин,
● Світловий потік: LED BOOST – 1200 лм, LED 100% – 550 лм, LED 50% – 300 лм, LED 20% – 60 лм,
● Тип живлення: USB-C,
● Вага: 168 г,
● Розміри: 150 × 35 × 35 мм
● Водонепроникність: (IP43),
● Час роботи: 4–22 годин,
● Час заряджання: 4.5 годин,
● Світловий потік: LED BOOST – 1200 лм, LED 100% – 550 лм, LED 50% – 300 лм, LED 20% – 60 лм,
● Тип живлення: USB-C,
● Вага: 168 г,
● Розміри: 150 × 35 × 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion 18650 1 200 мА•г/3.7В |
| Вага брутто | 220 |
| Вага, г | 168 |
| Висота | 35 мм |
| Дистанція, м | 200 |
| Клас захисту | IP43 |
| Режими роботи | LED BOOST -200 m, LED 100 % -140 m, LED 50 % -100 m, LED 10 % -50 m |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 155 x 65 мм |
| Розміри, мм | 150 × 35 × 35 |
| Час роботи від батареї, г | 4-22 |
| Ширина | 150 мм |
| Яскравість, люмен | 1 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216 ₴






