Лiхтар LED EMOS P2313 350Lm Li-Ion 4000 мА•г

влевовправо
● Тип акумулятора: 4000 мА·год/3,7 В,
● Водонепроникність: (IP44),
● Час роботи: 5–23 годин,
● Час заряджання: 7 годин,
● Тип живлення: USB-C,
● Вага: 406 г,
● Розміри: 175 х 91 мм
● Водонепроникність: (IP44),
● Час роботи: 5–23 годин,
● Час заряджання: 7 годин,
● Тип живлення: USB-C,
● Вага: 406 г,
● Розміри: 175 х 91 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 185 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion 2× 2 000 мА•г/3.7В |
| Вага брутто | 500 |
| Вага, г | 406 |
| Висота | 105 мм |
| Дистанція, м | 260 |
| Клас захисту | IP44 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 105 x 185 мм |
| Розміри, мм | 175 × 91 |
| Час роботи від батареї, г | 5-23 |
| Ширина | 95 мм |
| Яскравість, люмен | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴









