Ліхтар кемпінговий Fenix CL22R

влевовправо
● Світловий потік, лм 300/6500К,
● Дальність 80 м,
● Максимальний час роботи 200 г,
● Заряджання через Type-C USB,
● Водонепроникність IP65,
● 38 х 42 х 115 мм
● 135 г
● Дальність 80 м,
● Максимальний час роботи 200 г,
● Заряджання через Type-C USB,
● Водонепроникність IP65,
● 38 х 42 х 115 мм
● 135 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Вага, г | 135 |
| Висота | 42 мм |
| Дистанція, м | 80 м |
| Додаткові характеристики | Заряджання через Type-C USB |
| Клас захисту | IP65 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 65 x 150 мм |
| Розміри, мм | 38 х 42 х 115 |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Час роботи від батареї, г | до 200 |
| Ширина | 38 мм |
| Яскравість, люмен | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 584 ₴



