Лiхтар LED EMOS P3120 300Lm Li-Ion 700 мА•г

влевовправо
● Тип акумулятора: 700 мА·год/3,7 В,
● Водонепроникність: (IP43),
● Час роботи: 3–18 годин,
● Час заряджання: 2.5 годин,
● Світловий потік: LED BOOST – 300 лм, LED 100% – 160 лм, LED 50% – 100 лм, LED 20% – 15 лм,
● Тип живлення: USB-C,
● Вага: 63 г,
● Розміри: 90 × 25 × 25 мм
● Водонепроникність: (IP43),
● Час роботи: 3–18 годин,
● Час заряджання: 2.5 годин,
● Світловий потік: LED BOOST – 300 лм, LED 100% – 160 лм, LED 50% – 100 лм, LED 20% – 15 лм,
● Тип живлення: USB-C,
● Вага: 63 г,
● Розміри: 90 × 25 × 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion 16340 700 мА•г/3.7В |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 63 |
| Висота | 25 мм |
| Дистанція, м | 100 |
| Клас захисту | IP43 |
| Режими роботи | LED BOOST -100 m, LED 100 % -80 m, LED 50 % -60 m, LED 10 % -30 m |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 145 x 55 мм |
| Розміри, мм | 90 × 25 × 25 |
| Час роботи від батареї, г | 3-18 |
| Ширина | 90 мм |
| Яскравість, люмен | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851 ₴




