Лiхтар LED EMOS P3542 500Lm Li-Ion

влевовправо
● Водонепроникність: (IP44),
● Час роботи: 4–6,5 годин,
● Тип акумулятора: 1200 мА·год/3,7 В,
● Тип живлення: USB-C,
● Час заряджання: 3,5 години,
● Розміри: 70 × 45 × 35 мм,
● Вага: 90 г
● Час роботи: 4–6,5 годин,
● Тип акумулятора: 1200 мА·год/3,7 В,
● Тип живлення: USB-C,
● Час заряджання: 3,5 години,
● Розміри: 70 × 45 × 35 мм,
● Вага: 90 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-pol 1 200 мА•г/3.7В |
| Вага брутто | 160 |
| Вага, г | 90 |
| Висота | 45 мм |
| Дистанція, м | 130 м |
| Клас захисту | IP44 |
| Режими роботи | LED 25 %, LED 50 %, LED 100 %, COB LED 25 %, COB LED 50 %, COB LED 100 %, LED + COB LED |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 150 x 150 мм |
| Розміри, мм | 70 × 45 × 35 |
| Час роботи від батареї, г | 4-6.5 г |
| Ширина | 70 мм |
| Яскравість, люмен | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴





