Шoлoм кулезахисний клас захисту IIIA, стандарт НАТО NIJ 0106.01, розмір L TOR-D-VN

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204015
17 818 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель TOR-D - це шолом з високою обрізкою типу High Cut.
Форма шолома зі спеціальними боковими вирізами створює додаткові зручності для роботи з активними навушниками і радіогарнітурами. Версія шолома TOR-D-VN має покращені велкро панелі та покращене кріплення під ПНБ (воно металеве, таке ж кріплення використовується в Американських шоломах, у молодших версіях цього ж шолома, кріплення пластикове та менш надійне).
● 1-й клас захисту за ДСТУ 8835:2019,
● клас захисту IIIA, NIJ 0106.01,
● захист проти уламків (FSP = 1,102 g) за стандартом STANAG 2920 НАТО знаходиться на рівні >,670 м/с (показник V50).
Форма шолома зі спеціальними боковими вирізами створює додаткові зручності для роботи з активними навушниками і радіогарнітурами. Версія шолома TOR-D-VN має покращені велкро панелі та покращене кріплення під ПНБ (воно металеве, таке ж кріплення використовується в Американських шоломах, у молодших версіях цього ж шолома, кріплення пластикове та менш надійне).
● 1-й клас захисту за ДСТУ 8835:2019,
● клас захисту IIIA, NIJ 0106.01,
● захист проти уламків (FSP = 1,102 g) за стандартом STANAG 2920 НАТО знаходиться на рівні >,670 м/с (показник V50).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 1550 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 130 |
| Зовнішня площа оболонки не менше, дм2 | 11 |
| Клас захисту | 1-й клас захисту відповідно до ДСТУ 8835:2019 |
| Окружність голови, см | 57-59 |
| Розмір | L |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 120 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 818 ₴





