Килимок складний Naturehike IXPE NH19QD008 185x56х1,8 см

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204014
1 059 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● килимок складний для туризму, активного відпочинку,
● упаковується у спеціальну сумку для зберігання,
● матеріали: IXPE + алюмінієва плівка,
● водостійкий,
● ультралегка,
● R Value виробу: 1,8 | Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: +1 - 0 °C,
● у складеному вигляді розміри: 56 х 13 х 15 см,
● розміри: 185 х 56 х 1,8 см,
● вага – близько 460 г.
● упаковується у спеціальну сумку для зберігання,
● матеріали: IXPE + алюмінієва плівка,
● водостійкий,
● ультралегка,
● R Value виробу: 1,8 | Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: +1 - 0 °C,
● у складеному вигляді розміри: 56 х 13 х 15 см,
● розміри: 185 х 56 х 1,8 см,
● вага – близько 460 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 560 |
| Матеріал | IXPE + алюмінієва плівка, R Value виробу: 1,8 |
| Особливості | 185x56х1,8 см |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 130 x 560 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴



