Каремат складаний пінний з тепловідбивним покриттям зелений 2E Base XT

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204012
828 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Термоізоляція R-Value 2.2,
● Двошарова конструкція: спінений поліетилен IXPE та алюмінієве покриття,
● Легкий (400 г) та компактний (складний),
● Висота, см 2.2,
● Розміри спального місця, см 186x56,
● Розміри у складеному вигляді, див 56x14x13
● Двошарова конструкція: спінений поліетилен IXPE та алюмінієве покриття,
● Легкий (400 г) та компактний (складний),
● Висота, см 2.2,
● Розміри спального місця, см 186x56,
● Розміри у складеному вигляді, див 56x14x13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 440 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 560 |
| Матеріал | поліетилен, алюміній, термоізоляція R-Value 2.2 |
| Особливості | двошарова конструкція: спінений поліетилен IXPE та алюмінієве покриття |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 120 x 560 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴



