Аналоговий динамік Hikvision DS-QAE0420G1-V

влевовправо
● Імпеданс 8 Ом,
● Номінальна потужність 20 Вт,
● Чутливість (1 м, 1 Вт) 89,5 дБ ± 3 дБ,
● Макс. акустичний тиск 96 dBSPL,
● Частотний діапазон від 100 Гц до 20 кГц,
● Динамік повна частота 4′′ × 1, висока частота 0,75′′ × 1
● Номінальна потужність 20 Вт,
● Чутливість (1 м, 1 Вт) 89,5 дБ ± 3 дБ,
● Макс. акустичний тиск 96 dBSPL,
● Частотний діапазон від 100 Гц до 20 кГц,
● Динамік повна частота 4′′ × 1, висока частота 0,75′′ × 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161.9 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2920 |
| Довжина: | 119.8 |
| Особливості | аудіовхід зелений (клемний блок), вхід постійної напруги: 100 В, COM |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 180 x 340 мм |
| Розміри | 280 × 161.9 × 119.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 034 ₴


