Мережевий рупорний динамік Hikvision DS-QAZ1310G1T-E(C)

● Тип: Електретний,
● Частотна характеристика: від 100 Гц до 20 кГц,
● Чутливість: -42 дБВ/Па,
● Частота дискретизації: 48 кГц,
● Номінальна потужність: 10 Вт,
● Чутливість (1 м, 1 Вт): 110 дБ,
● Напрямок: 70° по горизонталі та 100° по вертикалі,
● Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ,
● Hik-Connect, ivms/4200, HikCentral Professional, Hik-Partner Pro, NVR, MileStone,
● Інтерфейс Ethernet: RJ45 10 M/100 M Адаптивний порт Ethernet × 2,
● Лінійний аудіовхід × 1,
● Вихідна потужність: 12 В постійного струму, 25 мА, 0,3 Вт,
PoE: макс. 5 Вт,
● Вбудована локальна пам'ять EMMC на 64 ГБ (сховище аудіофайлів – 55 ГБ),
● API ISAPI, ISUP, SIP, ONVIF,
● 12 В постійного струму, PoE: IEEE 802.3at, клас 4
● Частотна характеристика: від 100 Гц до 20 кГц,
● Чутливість: -42 дБВ/Па,
● Частота дискретизації: 48 кГц,
● Номінальна потужність: 10 Вт,
● Чутливість (1 м, 1 Вт): 110 дБ,
● Напрямок: 70° по горизонталі та 100° по вертикалі,
● Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ,
● Hik-Connect, ivms/4200, HikCentral Professional, Hik-Partner Pro, NVR, MileStone,
● Інтерфейс Ethernet: RJ45 10 M/100 M Адаптивний порт Ethernet × 2,
● Лінійний аудіовхід × 1,
● Вихідна потужність: 12 В постійного струму, 25 мА, 0,3 Вт,
PoE: макс. 5 Вт,
● Вбудована локальна пам'ять EMMC на 64 ГБ (сховище аудіофайлів – 55 ГБ),
● API ISAPI, ISUP, SIP, ONVIF,
● 12 В постійного струму, PoE: IEEE 802.3at, клас 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 273.87 мм |
| Довжина | 239.38 мм |
| Ширина | 182.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2100 г |
| Вага брутто | 3380 |
| Живлення | 12 В DC, IEEE 802.3at |
| Метод роботи | Регулярна трансляція, пряма трансляція, екстрена трансляція |
| Особливості | 64 Гб EMMC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 245 x 400 мм |
| Розміри | 182.4 × 273.87 × 239.38 мм |
| Рівень гучності звуку | 10 Вт, 121 dBSPL |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 307 ₴

