Кронштейн для телевізора Gembird WM-80ST-01 40-80″ 50 кг

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 203976
2 425 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Настінний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням,
● Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 40-80 дюймів,
● Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм,
● Відстань до стіни 48-493 мм,
● Дозволяє повертати до 100 градусів та нахиляти до 10 градусів,
● Практичні кріплення для кабелю,
● У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
● Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 40-80 дюймів,
● Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм,
● Відстань до стіни 48-493 мм,
● Дозволяє повертати до 100 градусів та нахиляти до 10 градусів,
● Практичні кріплення для кабелю,
● У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6240 |
| Додаткові характеристики | Нахил: -3/+7°, Регулювання рівня: ±3°, Поворот: ±50°, Відстань від стіни: 48-493 мм |
| Діагональ | 40| -80| |
| Максимальне навантаження | 50,0 |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | VESA: 100 х 100 -600 х 400 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 345 x 60 x 640 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴



