Кронштейн для монітора Gembird MA-DA1-03 17-35″ 10 кг

- В наявності 2 од.
- Код: 203964
1 984 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Настільний кронштейн з одним кріпленням для монітора,
● Повноповоротна штанга обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму до портретного тощо,
● Забезпечує легке ергономічне позиціонування для зниження навантаження,
● Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 35 дюймів),
● Міцна регульована газова пружина, що підходить для моніторів вагою від 3 до 10 кг,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм),
● Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі
● Повноповоротна штанга обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму до портретного тощо,
● Забезпечує легке ергономічне позиціонування для зниження навантаження,
● Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 35 дюймів),
● Міцна регульована газова пружина, що підходить для моніторів вагою від 3 до 10 кг,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм),
● Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2920 |
| Додаткові характеристики | Довжина штанги: 515-587 мм, Висота екрану: 155-470 мм |
| Діагональ | 17″ -35″ |
| Максимальне навантаження | 10,0 |
| Матеріал | алюміній та сталь |
| Особливості | Сумісність з Vesa: 100 x 100, 75 x 75 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 130 x 440 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 984 ₴

