Тестер напруги EMOS M0018 АС/DC70-250В з сигналом акустичним

- В наявності 2 од.
- Код: 203958
141 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можливості використання:
● Детектування мікрохвильового випромінювання
● З'ясування змінної напруги - безконтактний спосіб
● Визначення полярності - контактний спосіб
● З'ясування функціональності електричних деталей і провідників - контактний спосіб: Лампочки, Запобіжник, Котушки і резистори, Діоди, Конденсатори, Транзистори: (тип PNP, тип NPN)
● Детектування мікрохвильового випромінювання
● З'ясування змінної напруги - безконтактний спосіб
● Визначення полярності - контактний спосіб
● З'ясування функціональності електричних деталей і провідників - контактний спосіб: Лампочки, Запобіжник, Котушки і резистори, Діоди, Конденсатори, Транзистори: (тип PNP, тип NPN)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 220 |
| Метод роботи | Напруга ~ безконтактний метод від 70 В до 250 В змінного струму, Напруга = до 250 В постійного струму, Полярність 1.5 В -36 В постійного струму, Безперервність провідників 0-50 MΩ, Мікрохвильове випромінювання> 5 мВт / см2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 25 x 220 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

