Інструмент для зачистки і ожиму кабелю Pro'sKit CP-413G

- В наявності 5 од.
- Код: 203949
283 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Зачищення багатожильний провід 26-24, 22-20, 18, 16, 14, 12, 10 AWG, одиночний провід 22-20, 18, 16, 14, 12, 10, 8 AWG,
● Болторіз 4-40, 10-32, 10-24, 8-32, 6-32 AWG,
● Обтискання 26-14, 12-10 AWG (ізольований затискач), 22-10 AWG (неізольований затискач)
● Болторіз 4-40, 10-32, 10-24, 8-32, 6-32 AWG,
● Обтискання 26-14, 12-10 AWG (ізольований затискач), 22-10 AWG (неізольований затискач)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 280 |
| Особливості | Зачистка багатожильний провід 26-24, 22-20, 18, 16, 14, 12, 10 AWG, одиночний провід 22-20, 18, 16, 14, 12, 10, 8 AWG, Болторіз 4-40, 10-32, 10-24, 8-32, 6-32 AWG, Обтискання 26-14, 12-10 AWG (ізольований затискач), 22-10 AWG (неізольований затискач) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 20 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴

