Знімач ізоляції Bosch Professional 160 мм

● Знімач ізоляції проводів Bosch Professional 160 мм, стане незамінним помічником кожного електрика,
● Завдяки регулювальному гвинту з пружиною, інструмент можна точно налаштувати для роботи з кабелями, діаметром до 10 мм²,
● Виконаний з хром-ванадієвої сталі, що забезпечує високу надійність і довговічність,
● Зручні рукоятки з протиковзким покриттям роблять роботу комфортною.
● Завдяки регулювальному гвинту з пружиною, інструмент можна точно налаштувати для роботи з кабелями, діаметром до 10 мм²,
● Виконаний з хром-ванадієвої сталі, що забезпечує високу надійність і довговічність,
● Зручні рукоятки з протиковзким покриттям роблять роботу комфортною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 280 |
| Висота | 30 мм |
| Особливості | для роботи з кабелями, діаметром до 10 мм² |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 280 мм |
| Вага брутто | 200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107 ₴

