Ножиці KNIPEX 95 05 10 SB

влевовправо
● Діаметр кабелю, мм²/мм 6,
● Довжина, мм 190,
● Ширина, мм 130,
● Висота, мм 32,
● Вага, г 135
● Довжина, мм 190,
● Ширина, мм 130,
● Висота, мм 32,
● Вага, г 135
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 135 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 32 |
| Метод роботи | Діаметр кабелю, мм²/мм 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 40 x 230 мм |
| Розміри | 190x130x32 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴



