Обжимка KNIPEX 97 51 12 Western

● Діапазон RJ 10 (4-полюсний) 7,65 мм RJ 11/12 (6-полюсний) 9,65 мм RJ 45 (8-полюсний) 11,68 мм,
● Застосування штекери типа Western,
● Кількість гнізд 3,
● Довжина загальна 200 мм,
● Вага 533 г
● Застосування штекери типа Western,
● Кількість гнізд 3,
● Довжина загальна 200 мм,
● Вага 533 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 533 г |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 240 |
| Метод роботи | Діапазон RJ 10 (4-полюсний) 7,65 мм RJ 11/12 (6-полюсний) 9,65 мм RJ 45 (8-полюсний) 11,68 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 30 x 240 мм |
| Розміри | 200 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 847 ₴

