Багатофункціональні кліщі KNIPEX 13 86 200

● Отвори для видалення ізоляції з проводів 0,75 – 1,5 мм ² і 2,5 мм²,
● Обпресувальний гніздо для контактних гільз 0,5 – 2,5 мм²,
● Ножиці з прецизійними лезами (індуктивної гарту) для різання мідного і алюмінієвого кабелю до 5 x 2,5 мм² / 15 мм,
● Параметри режиму різання: мідний кабель, багатопроводним 50 мм²
● Обпресувальний гніздо для контактних гільз 0,5 – 2,5 мм²,
● Ножиці з прецизійними лезами (індуктивної гарту) для різання мідного і алюмінієвого кабелю до 5 x 2,5 мм² / 15 мм,
● Параметри режиму різання: мідний кабель, багатопроводним 50 мм²
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 280 г |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 210 |
| Метод роботи | мідний кабель, багатопроводним (діаметр) 15 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 30 x 210 мм |
| Розміри | 200 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 152 ₴

