Тестер кабелю Pro'sKit MT-7031

Pro'sKit MT-7031 – це професійний тестер, що використовується для перевірки кабельних ліній з різними конекторами на предмет замикання, обриву, схрещування тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 150 |
| Метод роботи | Максимальна довжина кабелю 300 м |
| Особливості | Типи кабелів, що тестуються: екранований (STP) і неекранований (UTP) кабелі для передачі даних (LAN) з роз'ємом RJ-45 типу ″тато″ (EIA/TIA 568) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 150 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴

