Стрічка вулканізуюча ізолююча HPX SF1910 Self-Fusion 19мм х 10м

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203924
415 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ізоляційна стрічка для створення довгострокової герметичної ізоляції електричних з'єднань. Стрічка вулканізується без додаткового нагрівання або тиску - формує однорідну (гомогенну) масу, що видаляється тільки механічним способом,
● Витримує температури до +90°С,
● Витримує напруга пробою 21 kV,
● Вулканізується без нагрівання або тиску,
● Підходить для будь-яких поверхонь,
● Самозатухаюча,
● Водонепроникна, підходить для використання під водою,
● Захищає від корозії,
● Легка у використанні. Активується розтягуванням,
● Не руйнується,
● Використовується тільки всередині приміщення,
● Для постійної ізоляції. Видаляється тільки механічним способом.
● Витримує температури до +90°С,
● Витримує напруга пробою 21 kV,
● Вулканізується без нагрівання або тиску,
● Підходить для будь-яких поверхонь,
● Самозатухаюча,
● Водонепроникна, підходить для використання під водою,
● Захищає від корозії,
● Легка у використанні. Активується розтягуванням,
● Не руйнується,
● Використовується тільки всередині приміщення,
● Для постійної ізоляції. Видаляється тільки механічним способом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 110 |
| Особливості | мax температура експлуатації 105 град. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 20 x 110 мм |
| Розміри | 19 мм х 10 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴


