Мультиметр цифровий EMOS M0391

влевовправо
● Напруга змінного струму 200-300 В,
● Напруга постійного струму 200 мВ — 300 В,
● Постійний струм 20 мкА — 10 А,
● Електричний опір 200 Ом — 2 МОм,
● Цілісність ланцюга, перевірка діодів,
● Дисплей — 3.5 розряду,
● Індикація низького заряду батареї,
● Розміри 27 х 70 х 135 мм
● Напруга постійного струму 200 мВ — 300 В,
● Постійний струм 20 мкА — 10 А,
● Електричний опір 200 Ом — 2 МОм,
● Цілісність ланцюга, перевірка діодів,
● Дисплей — 3.5 розряду,
● Індикація низького заряду батареї,
● Розміри 27 х 70 х 135 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 200 |
| Метод роботи | Напруга змінного струму 200-300, Напруга постійного струму 200 мВ -300 В, Постійний струм 20 мкА -10 А, Електричний опір 200 Ом -2 МОм |
| Особливості | Призначення: доданий тест, напруга, опір, сила струму |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 40 x 200 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴


