Мультиметр цифровий EMOS M2092

● вибір діапазону-ручний,
● напруга змінного струму 2-600 В,
● змінний струм 2 мА - 10 А,
● напруга постійного струму 200 мВ - 600 В,
● постійний струм 2 мА - 10 А,
● електричний опір 200 Ом - 20 МОм,
● безперервність ланцюга- так,
● тест діодів-так,
● тест транзисторів-так,
● екран дисплея 3.5 розрядний,
● розміри 32 х 85 х 165 мм
● напруга змінного струму 2-600 В,
● змінний струм 2 мА - 10 А,
● напруга постійного струму 200 мВ - 600 В,
● постійний струм 2 мА - 10 А,
● електричний опір 200 Ом - 20 МОм,
● безперервність ланцюга- так,
● тест діодів-так,
● тест транзисторів-так,
● екран дисплея 3.5 розрядний,
● розміри 32 х 85 х 165 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 230 |
| Особливості | напруга змінного струму 2-600 В, змінний струм 2 мА -10 А, напруга постійного струму 200 мВ -600 В, постійний струм 2 мА -10 А, електричний опір 200 Ом -20 МОм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 40 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴

