Стрічка для жгутування та захисту кабелів HPX TP1910 19мм х 10м

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203919
166 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ця текстильна стрічка з високим ворсом застосовується для жгутування та захисту проводів від тертя в автомобілях, звукових системах,
● Стрічка захищає їх від пошкоджень, усуває будь-які звуки тертя та виконує звукоізоляційну функцію, усуваючи шуми, що проходять по кабелях,
● Видаляється, не залишаючи слідів клею,
● Не старіє,
● Звукоизолює
● Стрічка захищає їх від пошкоджень, усуває будь-які звуки тертя та виконує звукоізоляційну функцію, усуваючи шуми, що проходять по кабелях,
● Видаляється, не залишаючи слідів клею,
● Не старіє,
● Звукоизолює
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 140 |
| Особливості | міцність на розрив 80 Н/25 мм, сила адгезії 10 Н/25 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 140 мм |
| Розміри | 19 мм х 10 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴


