Тестер напруги UNI-T UT18D

влевовправо
● Напруга 6В / 12В / 24В / 50В / 120В / 230В / 400В / 690В,
● Продзвін кола, тестування пристрою захисного вимкнення, визначення полярності, самоперевірка,
● Екран ЖК дисплей, 157 × 36 мм,
● Живлення АА 1.5В (R03) × 2,
● Габарити 272 × 85 × 31 мм,
● Вага 280 г
● Продзвін кола, тестування пристрою захисного вимкнення, визначення полярності, самоперевірка,
● Екран ЖК дисплей, 157 × 36 мм,
● Живлення АА 1.5В (R03) × 2,
● Габарити 272 × 85 × 31 мм,
● Вага 280 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 280 г |
| Вага брутто | 440 |
| Висота | 85 мм |
| Довжина: | 31 |
| Особливості | Напруга 6В / 12В / 24В / 50В / 120В / 230В / 400В / 690В, Захист IP65, Автоматичний вибір діапазону, Автоматичний перехід в режим енергозбереження, Режим без звуку, Робоче підсвічування, Індикація відсутності батареї, РК дисплей, Підсвічування |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 50 x 355 мм |
| Розміри | 272×85×31 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 272 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴


