Pro'sKit PD-V003D – це ніж для зачистки кабелю, з ізольованою рукояткою (1000 В, 50×185 мм). Відповідає стандарту безпеки VDE IEC/EC 60900 1000V. Виготовлений з нержавіючої сталі (3Cr13). Поставляється з захисним ковпачком. Підходить для круглих кабелів і кабелів з секторними жилами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 270 |
| Особливості | 1000 В, 50×185 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 30 x 270 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴


