Паяльник Pro'sKit 8PK-S120NB-30

Компактний високоякісний паяльник з довговічним наконечником найкращим чином підходить для ремонту та обслуговування електротехніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 280 |
| Особливості | Потужність 30 Вт, Температура 440 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

