● Матеріал ПВХ,
● Товщина 0,13 мм,
● Ширина 18 мм,
● Довжина в рулоні 20 м.
● Товщина 0,13 мм,
● Ширина 18 мм,
● Довжина в рулоні 20 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 70 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 20 x 70 мм |
| Розміри | Товщина -0,13 мм, ширина -18 мм, довжина в рулоні -20 м. |
| Стан | Нове |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


