● Ширина 19 мм,
● Товщина 10 мікронів,
● Довжина 30 метра.
● Товщина 10 мікронів,
● Довжина 30 метра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 80 мм |
| Розміри | 19 мм x 30 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


