Окуляри захисні Uvex suxxeed

● Жовтий відтінок лінз,
● Стандарти EN 166:2001, EN 170:2002,
● Маркування 2C-1,2,
● Захист від ультрафіолету UV400
● Стандарти EN 166:2001, EN 170:2002,
● Маркування 2C-1,2,
● Захист від ультрафіолету UV400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 160 |
| Особливості | Жовтий відтінок лінз |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 50 x 160 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴

