Окуляри захисні Uvex Ultravision Clear AF

● Покриття проти запотівання всередині,
● Найкращі властивості зносу завдяки продуманій системі вентиляції,
● Оправа великого об'єму, також підходить як окуляри-над окулярами,
● Сертифіковано відповідно до EN 166 (індивідуальний захист очей) та EN 170 (фільтр захисту від ультрафіолетового випромінювання),
● Маркування: W 166 34 F CE – 2-1.2 W1 FN CE,
● Надійний захист від ультрафіолетового випромінювання 380,
● Висока механічна міцність (F: 45 м/с)
● Найкращі властивості зносу завдяки продуманій системі вентиляції,
● Оправа великого об'єму, також підходить як окуляри-над окулярами,
● Сертифіковано відповідно до EN 166 (індивідуальний захист очей) та EN 170 (фільтр захисту від ультрафіолетового випромінювання),
● Маркування: W 166 34 F CE – 2-1.2 W1 FN CE,
● Надійний захист від ультрафіолетового випромінювання 380,
● Висока механічна міцність (F: 45 м/с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 200 |
| Додаткові характеристики | сертифіковано відповідно до EN 166 (індивідуальний захист очей) та EN 170 (фільтр захисту від ультрафіолетового випромінювання) |
| Особливості | висока механічна міцність (F: 45 м/с) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 80 x 200 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴

