Комбінезон одноразовий Uvex 3B Chem Light ХL

влевовправо
● Сертифіковано відповідно до наступних стандартів: EN 14126, EN 14605 – тип 3B, EN 14605 – тип 4B, ISO 13982-1 – тип 5B, EN 13034 – тип 6B, EN 1149-5, EN 1073-2, ISO 27065 C3,
● Ідеально підходить для прибиральних робіт,
● Петлі для середнього пальця для закріплення рукавів,
● Оптимальний захист завдяки самоклеючому клапану на блискавці,
● Антистатичні властивості,
● Захист від інфекційних агентів
● Ідеально підходить для прибиральних робіт,
● Петлі для середнього пальця для закріплення рукавів,
● Оптимальний захист завдяки самоклеючому клапану на блискавці,
● Антистатичні властивості,
● Захист від інфекційних агентів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 340 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 330 |
| Додаткові характеристики | захист від інфекційних агентів |
| Особливості | Сертифіковано відповідно до наступних стандартів: EN 14126, EN 14605 - тип 3B, EN 14605 - тип 4B, ISO 13982-1 - тип 5B, EN 13034 - тип 6B, EN 1149-5, EN 1073-2, ISO 27065 C3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 50 x 330 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴





