Рукавички захисні UVEX Phynomic Lite р.8 (6004108)

влевовправо
● Дуже висока повітропроникність завдяки покриттю з відкритими порами, зменшує потовиділення,
● Чудова тактильна чутливість при роботі з дрібними деталями,
● Ідеальна посадка завдяки технології 3D Ergo,
● Дуже добра сумісність зі шкірою, дерматологічно підтверджена (стандарт uvex pure),
● Не містить шкідливих речовин згідно зі стандартом OEKO-TEX® 100,
● Дуже добра сумісність зі шкірою – дерматологічно підтверджено Інститутом прикладних дерматологічних досліджень proDERM (дослідження proDerm: 11.0356-02, 11.0482-11),
● Сертифіковано відповідно до EN 388 (2 1 2 1 X)
● Чудова тактильна чутливість при роботі з дрібними деталями,
● Ідеальна посадка завдяки технології 3D Ergo,
● Дуже добра сумісність зі шкірою, дерматологічно підтверджена (стандарт uvex pure),
● Не містить шкідливих речовин згідно зі стандартом OEKO-TEX® 100,
● Дуже добра сумісність зі шкірою – дерматологічно підтверджено Інститутом прикладних дерматологічних досліджень proDERM (дослідження proDerm: 11.0356-02, 11.0482-11),
● Сертифіковано відповідно до EN 388 (2 1 2 1 X)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 240 |
| Додаткові характеристики | чутливість при роботі з дрібними деталями, сертифіковано відповідно до EN 388 (2 1 2 1 X) |
| Особливості | р.8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 10 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



