Окуляри захисні Uvex I-3 S колір жовтий

● поєднання м’якої підкладки навколо брів з бічними дужками ергономічної форми та м’якими накладками на скронях забезпечує зручне, надійне прилягання без тиску,
● бічні дужки з різними точками нахилу надають високий рівень персоналізацїї, щоб забезпечити хорошу посадку для будь-якої форми обличчя та ширини голови,
● м'яка регульована носова подушечка дозволяє адаптувати окуляри до власника, щоб забезпечити зручну, нековзку та без тиску посадку,
● Сертифіковано відповідно до EN 166 (особистий захист очей) і EN 170 (фільтр для захисту від УФ-випромінювання)
● Маркування: W 166 FT CE – 2C-1.2 W1 FTKN CE
● UV400 – 100% захист від небезпечного UVA та UVB випромінювання до 400 нм
● бічні дужки з різними точками нахилу надають високий рівень персоналізацїї, щоб забезпечити хорошу посадку для будь-якої форми обличчя та ширини голови,
● м'яка регульована носова подушечка дозволяє адаптувати окуляри до власника, щоб забезпечити зручну, нековзку та без тиску посадку,
● Сертифіковано відповідно до EN 166 (особистий захист очей) і EN 170 (фільтр для захисту від УФ-випромінювання)
● Маркування: W 166 FT CE – 2C-1.2 W1 FTKN CE
● UV400 – 100% захист від небезпечного UVA та UVB випромінювання до 400 нм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 160 |
| Додаткові характеристики | UV400 -100% захист від небезпечного UVA та UVB випромінювання до 400 нм |
| Особливості | W 166 FT CE -2C-1.2 W1 FTKN CE |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 50 x 160 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴

