Рукавиці захисні зимові TIGERFLEX THERMO DRY р.10

● Розмір 10,
● Клас в'язки 15,
● Внутрішнє оздоблення акрил,
● Спеціалізація захист від холоду,
● Матеріал покриття латекс,
● Матеріал основи нейлон,
● Матеріал нейлон (поліамід),
● Тип продукту рукавиці захисні,
● Стандарти ISO 21420:2020, EN 388:2016+A1:2018, EN 511:2006
● Клас в'язки 15,
● Внутрішнє оздоблення акрил,
● Спеціалізація захист від холоду,
● Матеріал покриття латекс,
● Матеріал основи нейлон,
● Матеріал нейлон (поліамід),
● Тип продукту рукавиці захисні,
● Стандарти ISO 21420:2020, EN 388:2016+A1:2018, EN 511:2006
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 250 |
| Особливості | р.10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 30 x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴

