Рукавиці монтажні Wurth TIGERFLEX LIGHT р.9

● Клас в'язки 18,
● Розмір 9,
● Долоні з спіненим покриттям з додатковою нітриловою «тигровою» смужкою
● Розмір 9,
● Долоні з спіненим покриттям з додатковою нітриловою «тигровою» смужкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 230 |
| Додаткові характеристики | Підходить для точної роботи в сухих середовищах |
| Особливості | клас в'язки 18, розмір 9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴

