Лiхтар LED EMOS P4543 1200Lm Li-Ion 2000 мА•г

влевовправо
● Тип акумулятора: 2000 мА·год/3,7 В,
● Водонепроникність: так (IP44),
● Час роботи: 3,5–6,5 год,
● Докладніше про час роботи: COB LED 100% – 3,5 год, COB LED 30% – 6,5 год,
● Світловий потік: COB LED 100% – 1200 лм, COB LED 30% – 400 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Комплектація: магніт, підставка, затискач
● Вага: 160 г,
● Розміри: 80 × 45 × 80 мм
● Водонепроникність: так (IP44),
● Час роботи: 3,5–6,5 год,
● Докладніше про час роботи: COB LED 100% – 3,5 год, COB LED 30% – 6,5 год,
● Світловий потік: COB LED 100% – 1200 лм, COB LED 30% – 400 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Комплектація: магніт, підставка, затискач
● Вага: 160 г,
● Розміри: 80 × 45 × 80 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 45 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Особливості | магніт, підставка, затискач |
| Потік | 1200 лм |
| Розмір | 80×45×80 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 120 x 90 мм |
| Тип акумулятора | Li-pol 2 000 мА•г/3.7 В |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴





