LED світильник накладний квадрат VIDEX 18W 5000K 220V

влевовправо
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 185-265 V,
● Потужність: 18 Вт,
● Енергоефективність: 80 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 1440 Lm,
● Максимальна сила струму: 136mA,
● Кут розсіювання: 120°,
● Розміри: 192 x 192 x 28 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 185-265 V,
● Потужність: 18 Вт,
● Енергоефективність: 80 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 1440 Lm,
● Максимальна сила струму: 136mA,
● Кут розсіювання: 120°,
● Розміри: 192 x 192 x 28 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 420 |
| Висота | 192 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність споживання, Вт | 18 |
| Потік | 1440 Лм 5000K |
| Робоча температура | -20°C - + 40°С |
| Розмір | 192 x 192 x 28 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 40 x 200 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 192 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴




