Світлодіодна панель 40W 4000K 3500Lm

влевовправо
● Потужність Вт 40,
● Світловий потік, лм 3500 ,
● Температура кольору, K 4000,
● Ступінь захисту - IP20,
● Напруга, V 175-265,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 595х595х10
● Світловий потік, лм 3500 ,
● Температура кольору, K 4000,
● Ступінь захисту - IP20,
● Напруга, V 175-265,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 595х595х10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1440 |
| Висота | 595 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність споживання, Вт | 40 |
| Потік | 4000K 3500 лм |
| Розмір | 595х595х10 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 600 x 10 x 600 мм |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴


