Світлодіодний прожектор 50Вт 4000Lm 6500K

● Потужність Вт 50,
● Світловий потік, лм 4000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 195х30х140
● Світловий потік, лм 4000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 195х30х140
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 30 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 50 |
| Потік | 6500K 4000 лм |
| Розмір | 195х30х140 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 150 x 215 мм |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴

