Світлодіодний прожектор 100Вт 8000Lm 6500K

● Потужність Вт 100,
● Світловий потік, лм 8000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 261х32х195
● Світловий потік, лм 8000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 261х32х195
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 195 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 900 |
| Висота | 32 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 100 |
| Потік | 6500K 8000 лм |
| Розмір | 261х32х195 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 205 x 285 мм |
| Ширина | 261 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴

