Світлодіодний прожектор 150Вт 12000Lm 6500K

● Потужність Вт 150,
● Світловий потік, лм 12000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 305х32х220
● Світловий потік, лм 12000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 305х32х220
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1300 |
| Висота | 32 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 150 |
| Потік | 6500K 120000 лм |
| Розмір | 305х32х220 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 230 x 340 мм |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴

