Блок живлення для LED стрічки VIDEX (VL-LST-P100-12V) DC12V 8.25A 100W IP20

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203833
869 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга: AC 110-265 В,
● Потужність: 100 Вт,
● Вихідна напруга: DC 12V/8.25A (макс),
● Ресурс роботи: 50000 г,
● Клас захисту, IP: 20,
● Робоча температура: -20°C ~ + 60°С ,
● Матеріали: алюмінієвий сплав + пластик
● Потужність: 100 Вт,
● Вихідна напруга: DC 12V/8.25A (макс),
● Ресурс роботи: 50000 г,
● Клас захисту, IP: 20,
● Робоча температура: -20°C ~ + 60°С ,
● Матеріали: алюмінієвий сплав + пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 58 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Особливості | Вихідна напруга: DC 12V/8.25A |
| Потужність споживання, Вт | 100 |
| Робоча температура | -20°C - + 60°С |
| Розмір | 165 x 58 x 29 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 30 x 170 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴



