LED прожектор VIDEX PREMIUM 30W 5000K 220V

влевовправо
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 100-240 V,
● Потужність: 30 Вт,
● Енергоефективність: 130 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А++,
● Світловий потік: 3900 Lm,
● Максимальна сила струму: 140mA,
● Кут розсіювання: 90°,
● Розміри: 178 x 197 x 29 мм,
● Захист IP65, IK08,
● Робоча температура: -30°C ~ + 50°С
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 100-240 V,
● Потужність: 30 Вт,
● Енергоефективність: 130 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А++,
● Світловий потік: 3900 Lm,
● Максимальна сила струму: 140mA,
● Кут розсіювання: 90°,
● Розміри: 178 x 197 x 29 мм,
● Захист IP65, IK08,
● Робоча температура: -30°C ~ + 50°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 680 |
| Висота | 197 мм |
| Клас захисту | IP65, IK08 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Потужність споживання, Вт | 30 |
| Потік | 3900 Лм 5000K |
| Робоча температура | -30°C - + 50°С |
| Розмір | 178 x 197 x 29 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 40 x 230 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴



