LED світильник висотний ХайБей VIDEX 100W 5000K 220V

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203830
4 299 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 70,
● Напруга: AC 100-240 V,
● Потужність: 100 Вт,
● Енергоефективність: 180 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А++,
● Світловий потік: 18000 Lm,
● Максимальна сила струму: 500mA,
● Кут розсіювання: 120°,
● Захист IP65, IK07,
● Розміри: 250 x 143 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 50°С
● Якість світла: Ra >, 70,
● Напруга: AC 100-240 V,
● Потужність: 100 Вт,
● Енергоефективність: 180 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А++,
● Світловий потік: 18000 Lm,
● Максимальна сила струму: 500mA,
● Кут розсіювання: 120°,
● Захист IP65, IK07,
● Розміри: 250 x 143 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 50°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1900 |
| Висота | 120 мм |
| Клас захисту | IP65, IK07 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність споживання, Вт | 100 |
| Потік | 18000 Лм 5000K |
| Робоча температура | -20°C - + 40°С |
| Розмір | 250 x 143 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 120 x 260 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴



