Лампочка 5W 500lm Philips Ecohome LED Candle E14 840B35

Потужність, Вт 5, Тип цоколя E14, Температура світіння 4000К, Світловий потік 500 Лм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 35 мм |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Потік | 500 Лм 4000К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 35 x 110 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴

